Ciceksepeti.com Son Kullanma Tarihi Geçmiş Gıda.

Burak Y. |

Bana bir arkadaşım Ciceksepeti.com web sitesinde hazırlanan özür kutusu yollamış. Kutu geldi, içinden şirin bir oyuncak eşek, üzeri logolu kupa, bir el havlusu, kalp şeklinde kurabiye ve bunların içinde durduğu bir sepet çıktı. Hoşuma gitti, kurabiyeyi yeğenime verdim, tesadüfen annesi paketine baktı ve üretim tarihinin 19.11.2014 ve son kullanma tarihinin 19.05.2015 olduğunu gördü. Hediye sepeti yollanırken içine koyulan kurabiyenin üretiminden 6 ay geçmiş ve orada yazan son kullanma tarihi de 3 hafta geçmiş. İnanamadığım için bu şirketi aradım, yetkili birine ulaşamadım ve geri döneceklerini bildirdiler. Çok komikler. Meyve sepetlerinde tarih var mı merak ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  18:51

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79