07 Ocak 2014

Ciceksepeti.com Soluk ve Çürük Çiçek!

Bu sabah 14173087 no'lu sipariş ile sitenizden doğum günü hediyesi olarak arkadaşıma bir çiçek gönderdim. Teslimat az önce gerçekleşti, ancak lilyumların kenarlarında çürüme ve güllerde solukluk olduğunu öğrendim. Ciceksepeti.com'u bugüne kadar çok fazla tercih ettim. Onca çiçek şirketi içinde Çiçeksepeti'ni seçmemin nedeni, gönderdiği çiçeklerin kalitesi ve tazeliğiydi.

Ancak son zamanlarda gönderdiğim tüm ürünlerde bu tarz beni mahcup edecek sonuçlar alıyorum.
Bu durumu bir şekilde telafi etmenizi rica ediyorum. Aksi taktirde bundan sonra Ciceksepeti.com'u tercih etmeyeceğimi ve bu hoşnutsuzluğu her platformda dile getireceğimi bilmenizi istiyorum.

İlkay 109 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi10 Ocak 2014

    Sn.İlkay Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön