10 Mart 2014

Ciceksepeti.com Site Bilgisi Verilen ile Aynı Ürünü Gönderilmiyor.

Ortak karar ile çiçeği, Ciceksepeti.com üzerinden beğendik. Daha sonra siparişi verdim, teslim edildiğinde sitede bilgisi verilen ve sipariş verdiğim ürünle teslim edilen arasında dağlar kadar farklar vardı.

Yazılan miktarda çiçek konmamış ve süslemesine özen gösterilmeyerek ürünü teslim ettiler. Teşekkür telefonu beklerken çiçeği gönderdiğim kişiden de "aa bu beğendiğimiz ve beklediğim çiçek değil" şeklinde aldığım dönüt ise tüm günümü rezil etmeye yetti.

Uğur 92 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi11 Mart 2014

    Sn.Uğur Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön