Ciceksepeti.com Site Bilgisi Verilen ile Aynı Ürünü Gönderilmiyor.

Uğur E. |

Ortak karar ile çiçeği, Ciceksepeti.com üzerinden beğendik. Daha sonra siparişi verdim, teslim edildiğinde sitede bilgisi verilen ve sipariş verdiğim ürünle teslim edilen arasında dağlar kadar farklar vardı.

Yazılan miktarda çiçek konmamış ve süslemesine özen gösterilmeyerek ürünü teslim ettiler. Teşekkür telefonu beklerken çiçeği gönderdiğim kişiden de "aa bu beğendiğimiz ve beklediğim çiçek değil" şeklinde aldığım dönüt ise tüm günümü rezil etmeye yetti.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Web İçerik Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  14:55

  Sn.Uğur Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79