Ciceksepeti.com Siparişin Zamanında Gitmemesi.

Duygu A. |

Dün kadınlar günü sebebiyle bir çiçek gönderdim. Göndermek istediğim saatler 14.00-18.00 olmasına rağmen sipariş gitmedi. Firmayı aradığımda aksaklık olduğu bildirildi ben de özellikle mesai saatleri içinde gitmesini istediğimi, mesai saati dışında kesinlikle gönderilmemesini istedim. Telefonda muhatap olduğum kişi gönderilmeyeceğini hatanın telafisi için beni arayacaklarını söyledi. Saat 8.00 civarı çalışmış olduğum yerden siparişin hastaneye bırakıldığı bilgisi geldi. Ciceksepeti.com'u aradım oradaki bayan bana "siparişiniz teslim edilmemiş" dedi. Müşteri olarak siparişimin ne zaman kime teslim edilmesi gerektiğini defalarca telefonda yineledim. Şikayetçiyim siparişimin bir anlamı kalmadı ve sipariş teslim edildiğinden bilginiz bile yok. Özel bir gündü evet ama yoğunluğunuz varsa çalışanlarınız ona göre ayarlarsanız bizleri de böyle mağdur etmemiş olursunuz. Bir şekilde telafisini bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mart
  11:39

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. 

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com   
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79