Ceren Ö. Teşekkür Mesajı

Gönderdiğiniz kurabiyeler için teşekkür ederim.

Ciceksepeti.com Siparişin Teslim Edilmemesi!

Ceren Ö. |

13 Ağustos tarihinde Ciceksepeti.com adresinden doğum günü için öğlen 2 gibi sipariş verdim. Saat aralığı olarakta 14,00-18,00 aralığını seçtim. Saat 16:30 da siparişin durumunu öğrenmek için çağrı merkeziyle görüştüm. Sipariş hazırlandığını belirttiler. Yaklaşık 45 dakika sonra E*** Bey tarafından aranarak stoklarda ki sıkıntıdan dolayı siparişin teslim edilemediğini 14 Ağustos tarihin de gün içinde teslim edileceğini belirtti. Verdiğiniz siparişin aynı gün içinde gitmesini beklerken; ertesi güne kaldığını ve teslim için saat veremediklerini öğreniyorsunuz. Saat 10:15 sipariş hala gitmedi ve bilgi alabileceğiniz kimse bulunmuyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceren Ö.
  27 Aralık
  20:28

  Gönderdiğiniz kurabiyeler için teşekkür ederim.

 • Ceren Ö.
  27 Aralık
  20:26

  Şikayetim sonra ki en son görüşme yaptığım bayan ve gönderdiğiniz kurabiye için teşekkür ederim.

 • Ceren Ö.
  14 Ağustos
  15:27

  Saat 12:50 çağrı merkezi tarafındna arandım ve siparişin kuryeye verildiğini söylediler. Saat15:23 sipariş kontrolü için çağrı merkezini aradım 15 Ağustos tarihinde teslim edileceğini söylediler. Doğru düzgün ne cevap veren ne de görüşebileceğiniz kimse yok. Konuştuklarınız gayet pişkin ve üste çıkmaay çalışan görevliler. Sonuç hiçbir şekilde alamıyorsunuz

 • 14 Ağustos
  12:58

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Ceren Ö.
  14 Ağustos
  12:01

  Siparişimle ilgili yapılan tek dönüş gün içinde teslim edilecek diye. Başka bir bilgi alamıyorum. Firma bu saate (12:00) kadar teslimatı gerçekleştirmediği gibi, teslimat saati de vermeme konusun da ısrarlı.