Ciceksepeti.com Siparişimin İnternet Sitesindeki Görselle Alakası Yok.

Yeliz A. |

06.07.2015 tarihinde kırmızı güllerden oluşan bir sipariş verdim. Siparişim hızlı teslim edildi fakat keşke hiç teslim edilmemiş olsaydı. Sitede gösterilen çiçekler ve aranjman ile gönderilen çiçekler ve aranjman arasında dağlar kadar fark var. İnanılmaz kötü kırmızı güller konulmuş. Pişman oldum ve gönderdiğim kişiye karşı mahcup oldum. Yaşadığım bu hayal kırıklığından sonra bir daha asla sipariş vermiyor olacağım. Müşteri memnuniyeti ve sadakatini arttırmak, iş yapış biçimi daha kaliteli hale getirmek temel amaç olması gerekirken para kazanmak asıl amaç olmuş. Yakın çevreme de yaşadığım olay ile ilgili bilgi verip tercih etmemelerini sağlayacağım.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Temmuz
  15:38

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79