Ciceksepeti.com Siparişimi Zamanında Teslim Etmedi.

Zafer Ç. |

14717731 no'lu siparişimle ilgili 6 kere telefon görüşmesi yaptım. Bundan önceki 2 çiçek siparişimde zamanında teslim edilmedi. Üst üstte 3 çiçekte aynı sorun sıkıntı, rezil oldum her seferinde. 10 dakikaya teslim ediliyor diye birde kandırılıp durdum. Sonra 1 saatte dendi hep yalan. Şikayetim için geri dönüş yok.

Ses kayıtlarım dinlense en az 10-15 tane bas bas bağırdığım şikayetim var ama geri dönüş bile yapılmıyor. Bir de üstüne dalga geçer gibi son siparişimde mesaj geliyor telefonuma siparişiniz teslim edildi diye. Alıcıyı arıyorum yok gelmedi ki çiçek diyor. Dalga geçip yalanla müşteri memnuniyeti olmaz. Benim için Ciceksepeti.com bitti.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Şubat
  19:35

  Sn. Zafer Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79