Ciceksepeti.com Siparişimi Teslim Etmedi.

Ozan Ü. |

Ciceksepeti.com'dan daha önce yıl dönümüm için çiçek sipariş etmiştim yanında ayrıca balon yollamıştım fakat gönderdiğim çiçek farklı olarak geldi ve balonlar da gelmedi. Bunun üzerine bu durumu Çiçek sepetine bildirdim. Kendileri çok özür dilediklerini söylediler isterseniz özür çiçeği yollayalım dediler, ben de kabul ettim. Fakat aradan birkaç ay geçmesine rağmen hala özür çiçeğini yollamadılar.

Bugün de anneler günü için anneme çiçek siparişinde bulundum fakat gönderdiğim çiçeğin teslimatını 09:00-17:00 arasında seçtim. Parasını da ödemiş olmama rağmen saat 20:00 oldu hala çiçeğim yok. Çiçek sepetinin bu hataları beni mağdur durumda bırakıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  16:40

  Sn. Ozan Bey,

  Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79