Ciceksepeti.com Siparişimi Göndermedi.

Gurcem S. |

Ciceksepeti.com'a siparişi 4 gün önce verdim. 14 Şubat olduğundan önden sipariş vermeli olduğumu düşündüm. Bugün 18.00'a kadar teslim edilmesi gerekiyordu. 19.00'da aradım, en geç 21.00'da teslim edileceğini söylediler. 20.45'te tekrar aradım. Çiçeği gönderene ulaşamadılar. Sonuç olarak böyle önemli bir gün için 4 gün önce verilen siparişi teslim etmeyi beceremediler. Heralde bir çiçek firması bundan daha büyük bir hata yapamazdı. Şimdi arayıp ücreti iade isteyeceğim tabiki umarım "en azından" bunu yapabilirler ama telafisi olmayan bir hata oldu tabiki!

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Şubat
  16:49

  Sn. Gürcem Bey,

  Şikayetinize ilişkin tarafınız ile tekrar iletişime geçilerek detaylı bilgi paylaşımımız yapılmıştır. CicekSepeti.com ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 0850 222 00 79 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak ya da cicekbilgi@ciceksepeti.com adresine e-posta ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Gurcem S.
  19 Şubat
  19:36

  Sevgililer gününde, gün içinde dahi götüreceklerini söyleyip, götürememelerinin karşılığı bir çiçek hediye. Yol açtıkları sorundan dolayı dava açsam ömür boyu çiçek alırım fakat hala olayın ciddiyetinin farkında değiller. Hayatımda gördüğüm en kötü firma diyebilirim.

 • 15 Şubat
  18:18

  Sn. Gürcem Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79