Ciceksepeti.com Siparişim Yine Yerine Ulaşmadı.

Burak Ö. |

Bugünkü siparişim vaat ettikleri saat dilimlerinde yerine ulaşmadığı gibi, bir de direk "kendisine" ulaştırıldı diye mesaj atıyorlar. Güç bela bize dönüş sağlıyorlar ve teslim ettikleri kişi ile ilgili bir isim veriyorlar. Ama o ismi alıcım ne tanıyor ne biliyor. Bunun tıpa tıp benzerini geçen sene de bana sevgililer gününde yaşattılar. Burada aslında en büyük hata bende, yine bu firmaya güvenip kullandığım için. Bir daha asla. İnsanların özel günlerini mahvediyorlar, başka bir işe yaradıkları yok. Geri dönüş de istemiyorum kimseden, sadece kalite düşüklüğünü buradakilere de göstermek istedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mart
  10:58

  Merhaba,

  Geri bildiriminize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek detaylı bilgi paylaşımımız yapılmıştır. CicekSepeti.com ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 0850 222 00 79 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak ya da cicekbilgi@ciceksepeti.com adresine e-posta ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com 
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Burak Ö.
  09 Mart
  11:10

  cicek 1 gün sonra iletildi aliciya fakat gönderilen cicekler solmus, ayrıca sectigim cicek değil daha ucuz ve bitik bir cicek yollamislar. Hata üstüne hata. Yazıklar olsun. Dün ilettik denilen cicek bugün nasıl gidiyor o da ayri bir espri konusu cicek sepeti için.