14 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Siparişim Ulaşmadı!

Şu güne kadar herhangi bir şikayet dile getirmemiştim ama artık tak dedi. Sevgililer günü için siparişimi 3 gün önce veriyorum ama nedense bu çiçekler sabah saatlerinde bir tülü ulaşmıyor. Başkası sevgililer günü sipariş veriyor ama en geç saat 10:00'da iletilmiş oluyor.

Benden size tavsiye sizin bayrampaşa da çalıştığınız adınıza dağıtım yapan firma hangisi ise değiştirin. Bir çiçek 7 saattir nasıl dağıtımda olur. 7 saatte eğer bir çiçeği elinizdeki adrese ulaştıramıyorsanız bu işe girişmeyin. Eğer bu işi de bizden iyi yapan yok diyorsanız da azcık proaktif çözüm odaklı çalışın. Tekrar soruyorum 7 saat önce dağıtıma çıkan çiçek nasıl olur da adrese ulaşmaz.

Mustafa 23 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön