Ciceksepeti.com Siparişim Teslim Edilmedi!

Pelin D. |

05.02.2016 (bugün) tarihinde Ciceksepeti.com'dan çok önemli bir an için bonyfood tarzında ürün aldım ve özellikle aynı gün teslim edilen ürünler kategorisinden seçtim ve 17:00'ye kadar teslim edileceği bilgisini verdiler sonrasında siparişiniz teslim edildi mesajı geldi (!) Fakat kendi ziyaretim sırasında gelmediğini fark ettim. Ardından 3 kez aradım farklı saatlerde her seferinde bu akşam teslim edileceğini söylediler. Şu an hala arıyorum kimse açmıyor. İşiniz adrese teslim etmek değil mi? Yapmayın bu işi çekilin piyasadan. Üstelik bir de mahcup duruma düştüm. Tüketici haklarına başvuracağım. Benim yaptığım son alışveriş olacak.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Şubat
  18:34

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79