Ciceksepeti.com Siparişim Teslim Edilmedi.

Serkan Ö. |

Eşime 47 adet kek-çikolata gönderdim, 30 tane göndermişler, sonradan sohbet ederken anladım. Gönderdiğiniz yere kendiniz gitmediğiniz için kaç tane geldiğini göremiyorsunuz, gönderdiğiniz kişi de oturup saymayacağı göre bir daha mevzusu açılmıyor.

Bana telafi için kurabiye göndermişler, ben satın aldığım ürünü istiyorum dedim. Kendileri 3 gün boyunca göndereceklerdi; Hatta bir gönderdiler, sonra siparişi iptal ettiler, yanıltıcı da bir çalışan var, gönderdik geliyor gibi yuvarlama maksatlı işler için maaş verilmekte sanırım. Çok ciddiyetsiz bir kuruluşmuş. Tüketici hakem heyetine de gideceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  18:43

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79