Ciceksepeti.com Siparişim Taahhüt Edilen Zamanda Teslim Edilmedi.

Enes P. |

Öğretmenler günü sebebi ile eşime Ciceksepeti.com 'dan çiçek göndermek gibi bir hataya düştüm. Hata diyorum çünkü kurumsal bir firma diye güvenip sipariş verdim. Fakat taahhüt ettikleri saat aralığında 4 kez aramama rağmen yine de sipariş eşime ulaşmadı. Üstelik her arayışımda "10 dk sonra siparişiniz ulaşacak" demelerine rağmen.

Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde ise oldukça komik bahaneler sundular. Kendilerince Öğretmenler Günü sebebi ile oluşan yoğunluk sebebiyle aksaklık gerçekleşmiş. Tüm Türkiye'ye hizmet veren kendilerince büyük ve kurumsal olan bu firma oluşabilecek yoğunluğu önceden öngörecek yetkinlikte değil mi?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  12:25

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. 

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com   
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79