Ciceksepeti.com Siparişim İstediğim Günde Teslim Etmedi!

gokhankervan |

Siparişimi 06.02.2014'de 15.02.2014 tarihinde teslim edilmesi yönünde vermeme rağmen ve de gün boyunca görüştüğüm sesli yanıt sistemi ve de müşteri temsilcisinin gün içinde teslimat yapılcak demesine rağmen en son saat 16:50 de aradığımda sistem arızasından dolayı teslim tarihinin 2017 yılında gözüktüğü ve de anlaşmalı oldukları bayiinin yoğunluk nedeniyle saat 16' dan sonra sipariş almadıklarını öğrendim.

Yılın zaten birkaç önemli gününden olan bu günde insanları mağdur etmek hiç de profosyonel bir davranış değil. Madem sistem de arıza var ve bugün teslim edilemiyor ürünüm neden beni akşama kadar evde mahkum ediyorsun?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Şubat
  21:05

  Sn. Gökhan Bey,

  Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79