17 Nisan 2013

Ciceksepeti.com Siparişi Zamanında Teslim Etmiyor!

Dün 12 gibi eşim bana çiçek göndermiş. Büyük bir firma olduğumuz için çalışma düzenimizi herkes bilir. Öğlen dışarı çıkıyoruz, akşam da 17,25te çıkıyoruz. Dün siparişimi çıkışımızı çok iyi bildikleri halde 17.25 te göndermişler,bana çiçeğiniz aşağıya gelmiş alın dediler. İndim kimse de yoktu. İşten çıktıktan 15dk.sonra çiçekçiden telefon geldi çiçeğinizi getirdik diye ve çiçeği almadığım halde siparişi aldık diye kaydediyorum dedi.

Çiçek sepetine ürünü almadığımı bana böyle bir haksızlık yapamayacaklarını belirttim.O zaman tamam yarın yeni getiririz dedi ama bu sefer öğlen tatilimizde getirdiler yoktuk. Şimdi kesin yine çıktıktan sonra getirirler yeter artık 3 e kadar getirin dedim. Çiçek hala sürünme de.

Nurcan 121 Okunma

Cevaplar

  • Nurcan 22 Nisan 2013

    firmanın şikayet var dışında telefonda destek istediğimizde de bu kadar hızlı yanıt vermelerini bekliyorum. şikayetleri çözüm telefi etme konusunda iyi bir firma.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn.Nurcan Hanım, Yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Sipariş sürecinde yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Konuyla ilgili tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön