18 Şubat 2014

Ciceksepeti.com Siparişi Eksik Teslim Ediyor!

14.02.2014 Tarihinde teslim edilmek üzere vermiş olduğum 14746747 no'lu siparişime ek ürün olarak
1 adet (Aşık Kediler ‘’Love You’’) kart siparişi vermiş olmama ve benden bu kart için 5,90 tl para kesmelerine rağmen ,karta yazdığım not normal sıradan Ciceksepeti.com kağıdına yazılmış halde teslim edilmiştir.

Ciceksepeti.com parasını almasına rağmen siparişimi eksik teslim etmiştir ve inanılmaz güven kaybına neden olmuştur. Kim bilir kaç kişiyi bu şekilde mağdur ediyorlar. Ciceksepeti.com haksız kazanç sağlamakta ve bu yaptıkları suç kapsamındadır.

Coşkun 48 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi18 Şubat 2014

    Sn. Coşkun Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön