Ciceksepeti.com Sipariş Verdikten Sonra Nakliye Ücreti İstedi.

Selçuk D. |

18.09.2014 tarihinde Ciceksepeti.com üzerinden 18298108 sipariş no'su ile bir ürün sipariş ettim ve kredi kartımla 52.04 TL ödeme yaptım. Bu siparişim için Ciceksepeti.com müşteri hizmetleri tarafından aranıp 25 TL'lik ek nakliye ücreti olduğunu ve kabul edersem kredi kartımdan bu tutarın çekileceğini söylediler.

Bunun üzerine siparişimi başka firmadan geçtim ve ek ücret ödemeden yerine ulaştı. Ciceksepeti.com olarak en kısa zamanda bu gibi problemleri aşabilirsiniz.

Etiketler :

Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  15:07

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79