Ciceksepeti.com Sipariş Teslimat Problemi.

Muhammet Nuri Ö. |

14.02.2015 tarihinde saat 12:00 civarında sipariş verdiğim hediyenin kabul edilmesine rağmen aradan 2-3 saat geçtikten sonra Ciceksepeti.com tarafından arandım ve verilen siparişin 17.02.2015 tarihinden gönderileceğini söylediler.

İptali gerçekleştirmek istediğimizde ise para iadesinin 1-5 iş günü içerisinde geri gönderileceğini söylediler. Alırken anında çekilen para neden 5 gün sonra hesabıma geliyor anlamıyorum. Son kalan param olduğu için beni mağdur ettiler şikayetçiyim.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Şubat
  21:21

  Merhaba ,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79