05 Mayıs 2015

Ciceksepeti.com Sipariş Teslimat Problemi.

Gün içerisinde verdiğim saat 13:30'da siparişini 12:30 ve 18:00 saatleri arasında ulaşmasını istedim lakin saat 18:00 kadar bana geri dönüş yapılmaksızın verdiğim sipariş yerine ulaşmadı. Ben arayıp sorduğumda verdiğim adresin merkezde değil bir ilçesinde olduğunu söyleyerek benden 20 TL karşılığında saat 20:00 de iletileceğini söylediler. Gönderdiğim şahıs nişanlım ve bu günün önemi olması üzerine ve saat 18:00 kadar çalışmasına karşılık ben mağdur oldum ayrıca madem böyle bir sorun var bana saat 13:30'dan itibaren neden dönüş yapılmadı. Benim aramam beklendi anlamadım ya da madem böyle bir sorun var neden sipariş onayı gönderiyorsunuz onaylamayın siparişi ya da geri dönüş yapın ya şikayetçiyim.

Nadir 353 Okunma

Cevaplar

  • Nadir'in Teşekkür Mesajı16 Aralık 2015

    Aradan zaman geçmesine rağmen ilgilenmeniz hoşuma gitti doğrusu telafisi için uğraştıniz o gün yaşanan olay değişmese de telafi için çaba göstermeniz hoş bir şey teşekkür ederim umarım böyle devam edersiniz.

  • Nadir 08 Mayıs 2015

    Bana dönüp sadece Özür dilendi ve bir indirim çekiyle kandirilmaya çalışıldı şekerleme ile çocuk kandirilmaya çalışılır gibi kesinlikle sizi hiçbir dostuma ve çevreme onermicem aksine kotulucem bence bu işi bırakın.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Merhaba Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön