15 Ağustos 2016

Ciceksepeti.com Sipariş İlgili Kişiye Teslim Edilmiyor!

2 defa aynı sorunu yaşadığım için artık yazmak zorundayım ki, başka kimseler üzülmesin. İstanbul Maslak'ta bulunan eşime bu internet sitesinden çiçek gönderiyorum. 2 defadır siparişim, eşimin çalıştığı plaza'nın danışmasına bırakılıp gidiliyor. Siparişi götüren arkadaşa soruyorum. Sana iletişim bilgileri iletip, eşimi arayıp da ulaşamadığın için mi böyle yapıyorsun, yoksa eşimi aramak zor geldiği için mi çiçeği danışmaya atıp gidiyorsun?

Maslak bölgesindeki tedarikçi kim ise sanıyorum eşimin çalıştığı plazada ki danışma görevlisinin ismini öğrenmiş bırakıp gidiyor ve sonra ö... . c... 'a teslim edilmiştir. ö... c... 'ı arıyorum ben teslim almadım diyor. Maslak bölgesi için tedarikçi değişmediği sürece bu internet sitesinden sipariş vermeyi düşünmüyorum.

Se 186 Okunma

Cevaplar

  • Se'nin Teşekkür Mesajı15 Ağustos 2016

    Ciceksepeti.com Müşteri İlişkileri Birimi'nin ilgi ve çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim. Yaşadığım olumsuzluğun bir daha tekrarlanmayacağını belirterek gerekli hassasiyeti göstermişlerdir.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi15 Ağustos 2016

    Merhaba Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön