Ciceksepeti.com Sipariş İlgili Kişiye Teslim Edilmiyor!

Se G. |

2 defa aynı sorunu yaşadığım için artık yazmak zorundayım ki, başka kimseler üzülmesin. İstanbul Maslak'ta bulunan eşime bu internet sitesinden çiçek gönderiyorum. 2 defadır siparişim, eşimin çalıştığı plaza'nın danışmasına bırakılıp gidiliyor. Siparişi götüren arkadaşa soruyorum. Sana iletişim bilgileri iletip, eşimi arayıp da ulaşamadığın için mi böyle yapıyorsun, yoksa eşimi aramak zor geldiği için mi çiçeği danışmaya atıp gidiyorsun?

Maslak bölgesindeki tedarikçi kim ise sanıyorum eşimin çalıştığı plazada ki danışma görevlisinin ismini öğrenmiş bırakıp gidiyor ve sonra ö... . c... 'a teslim edilmiştir. ö... c... 'ı arıyorum ben teslim almadım diyor. Maslak bölgesi için tedarikçi değişmediği sürece bu internet sitesinden sipariş vermeyi düşünmüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Se G.
  15 Ağustos
  13:58

  Ciceksepeti.com Müşteri İlişkileri Birimi'nin ilgi ve çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim. Yaşadığım olumsuzluğun bir daha tekrarlanmayacağını belirterek gerekli hassasiyeti göstermişlerdir.

 • 15 Ağustos
  13:47

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79