Ciceksepeti.com Sipariş İlavelerim Ortada Yok!

Emre D. |

Sevgililer Günü için verdiğim çiçek siparişine ilave olarak çıkan seçeneklere aldanıp bir kutu çikolata ve bir adet kalpli yastığı siparişime ekledim ve ödemesini yaptım. Teslimat zamanında yapıldı. Fakat çiçek-çikolata-yastık şeklinde verdiğim siparişin teslimatında sadece çiçek teslim edildi, diğerleri ortada yok! Müşteri hizmetlerini aradığımda çikolata ve yastığın daha sonra teslim edilebileceği söylendi.

Ancak özel bir gün için kombinasyon yapıp gönderdiğim siparişlerin kalanını bir kaç gün sonra göndermenin anlamı olmadığı gibi özrü kabahatinden beter bir durum. Şikayetimi kendilerine ilettikten sonraki 4. günde hala bir gelişme yok. Gönderilmeyen ürünlerin ücretinin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  17:39

  Merhaba Emre Bey,

  İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.

  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz.
  Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79