Ciceksepeti.com Sipariş Girişi Yanlış Yapılmış!

Zeynep G. |

23089002 Numaralı siparişimle ilgili bilgileri doldurdum daha sonra sipariş numarasını vererek adres değişikliği yaptırdım. Cumartesi günü gönderim sağlanamayacağını ilettiler bende pazar günü için adres verdim fakat pazar günü de adrese teslim yapamadılar. Defalarca aradım bana dönüş yapacaklarını belirttiler aradıklarında; bir sorun yaşandığını eksik bilgi girildiğini pazartesi günü teslim olacağını söylediler onaylamadığım halde sipariş girişi olmuş fakat yine de adrese teslim gerçekleşmedi.
Sipariş takibi ve bilgi talepleri hatalıdır. Şikayetimin iletilmesini rica ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Şubat
  21:46

  Merhaba ,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79