13 Mayıs 2013

Ciceksepeti.com Sipariş Alındı Uyarısına Rağmen İşleme Alınmayan Sipariş!

Anneler gününde gönderilmesi için yaptığım işlem sonucu siparişiniz başarıyla alınmıştır yazısı çıktı. Anneler gününde hala gitmemiş olan siparişim hakkında bilgi almak istediğimde hayal kırklığına uğradım ücret kartımdan çekilmemiş gözüküyor ve bu yüzden siparişim işleme geçmemiş.

Bana söylenilen şeyse 'isterseniz bikaç gün sonrasına yeni bir sipariş oluşturabilirim!' ve müşteri hizmetlerinden bilgi alabilmek için de baya uğraştım. Birer dakika arayla aradığım müşteri temsilcilerinden bazıları bilgilerime ulaşabildi bazılarıysa sistem bozuk dedi.

Farklı şehirlerde oturduğum anneme anneler gününde gönderemediğim çiçeğin manevi bedelini ödeyebilecek mi bu firma merak içindeyim!

Doğa 117 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sn.Doğa Hanım, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön