Ciceksepeti.com Sevgililer Gününde Beni Zor Duruma Düşürdü!

Selçuk S. |

13 şubat tarihinde sevgililer günü için sipariş ettiğim ürünüm siparişiniz teslim edildi mesajla bilgilendirildim 13:59da. 5:30 a kadar arkadaşımdan bana geri döner umuduyla bekledim.
haber gelmeyince ben arayıp sordum. Sürprizimi beğendin mi diye. Ne sürprizi falan filan derken siparişimin hiçbir şekilde iletilmediğini anladım. Müşteri hizmetlerini aradım sorunun ne olduğunu öğrenmek için adreste veya alıcı ile sorun mu var diye olmadığını ürünün teslim edildiğini söyledi.

Bayiden daha ayrıntılı bilgi almak için aradı ulaşamadı, defalarca müşteri hizmetleri. Uzun lafın kısası çiçek sepeti çok güzel beni rezil etti arkadaşıma karşı ,çok güzel yerin dibine soktu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Şubat
  18:52

  Sn. Selçuk Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79