15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Sevgililer Günümü Zehir Ettiniz!

Sevgililer günü için eşime çiçek göndermek istedim ve bir gün önce akşam sipariş verdim. mesai saatleri içerisnde ulaşması gereken çiçek saat 19:15 itibariyle teslim edilmedi. Zaten bu saatten sonra gidilse de yapılamayacak . Çünkü eşim artık işyerinde değil eve dönmüş.

Sayenizde sevgililer gününde eşime bir çiçek dahi göndermemiş eş pozisyonuna düştüm (eşim 2500 kişinin çalıştığı bir bankanın operasyon merkezin de çalışıyor. bulunduğu departmanda 120 kişi var ve bunun neredeyse tamamı bayan. Herkezin eşinden çiçek gelirken benim çiçek göndermemiş olmam ve bunun hamile olan eşim üzerindeki etkisinide düşünmenizi isterim)

Ahmet 20 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön