Ciceksepeti.com Sevgililer Günümü Zehir Etti!

Ragip C. |

14 Şubat için 1 gün öncesinde verdiğim siparişin 14Şubat ta saat 16:00 olmasına rağmen teslim edilmemesi üzerine telefon numarasına zar zor ulaşarak kurumu aradım. Saat yazmadığım için siparişimi 21:00 de teslim edeceklerini söylediler. Ki ben siparişi verirken 09:00-17:00 arasını, iş yerine teslim olarak işaretlemiştim. Kaldı ki hangi iş yeri 21:00 e kadar açık olur? Çiçek teslimi için! 21:00 nereden çıktı?

Telefondaki bayan 17:00'de kesinlikle teslim edileceğini söyledi, ümitlenmiştim sonuçta son 45 dakika, farklı bir seçeneğim de kalmamıştı. Sipariş 18:20 de iş yerine gitmiş, mesai 17:00' de bitti tabiki 14 Şubat ta.

Bir daha mı? Asla.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ragip C.
  21 Şubat
  12:21

  "%100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz."

  Sıkı bir kontrol sisteminiz olay olmadan öncesinde olması beklenen durumdur. Testi kırıldıktan sonra yapıştırmak için en kuvvetli yapıştırıcıyı da bulsanız, testinin kırıldığı gerçeğini saklayamazsınız.

 • Ragip C.
  21 Şubat
  12:17

  Bazı tarihler önemlidir. Parasal karşılığı yoktur. Firma ücretsiz çiçek gönderimi teklifinde bulundu fakat bu olayda önemli olan çiçek tutarı değil, ilgili tarihtir.

 • 17 Şubat
  13:49

  Sn. Ragıp Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79