Ciceksepeti.com Sevgililer Günü Fiyaskosu!

Ali E. |

14/02/2014 saat 09:30 da eşim için sipariş ettiğim çiçek şu an itibariyle hala eline ulaşmadı üstelikte sipariş takibine baktığımda hala hazırlanıyor gözüküyor.

Madem siparişi yetiştiremeyeceksiniz çok yoğunsunuz neden sipariş saat aralığı veriyorsunuz. madem yetiştiremeyeceksiniz sipariş verdiğim anda bir uyarı koysanıza yoğunluktan dolayı bugüne yetişmeyecek artık Allah ne verdiyse o zaman yetiştiririz diye.

Madem bu kadar yoğunsunuz bir kota koyun fazla olursa sipariş almayın sonuçta bu sizin hep yaptığınız bişey anneler gününde de aynı şeyi yaptınız. Hata bendeki tekrar bu siteden sipariş verdim. Ama akıllandım artık ve etrafımda ki kimseye de önermeyeceğim. Siparişimi iptal edin paramı iade edin Ciceksepeti.com.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sipariş İptal Teslimat Problemi Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Şubat
  15:17

  Sn. Ali Bey,

  Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79