15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Sevgililer Günü Fiyaskosu!

Sevgililer gününden 2 gün önce çiçeksepeti.com'a vermiş olduğum 3324113 nolu sipariş saat 19:00'a kadar iletilecek denilmesine rağmen saat: 21:40'da ulaştırılıp ve kime teslim edildiği bilgisi verilmemiş olup ayrıca müşteri hizmetlerini aradığımda bana kime ulaştırıldığı bilgisi verilmemiştir. Bu denli kötü bir organizasyon hangi akla ve mantığa dayanılarak yapılabilir.

Bugünün önemi olarak gönderdiğim hediye istediğim kişiye ulaşmamış ve hiçbir önemi kalmamıştır. Eğer ulaştırılamayacak ise sipariş alınması nasıl bir çalışma şeklidir. Bu denli bir mağduriyet yaşatılması nasıl bir hak ve hukuka dayanır. Bunun sorumlusu kimdir hesabını ve mağduriyetimi kim giderecektir!

Burak 24 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön