Ciceksepeti.com Sevgililer Günü Çiçek Gönderimi Gecikmesi!

Orkun S. |

Çiçek Sepetinden 12.02.2013 tarihinde vermiş olduğum 14.02.2013 tarihinde teslim edilmesi gereken çiçek+kalpli oyuncak siparişim teslim edilmemiştir. Gecikmeye takılmaması için 2 gün önceden sipariş vermiş olmama rağmen dün itibari ile çiçeğim teslim edilmedi ve bu gecikme ile ilgili olarak hiçbir dönüş ya da hiçbir bilgilendirme maili gönderilmedi. Geçen sene de 14 Şubat tarihinde aynı sorunu yaşamıştım. Böyle özel günlerde olabilecek birikmelere karşı böyle bir şirketin lojistik olarak önlem alamaması ve bununla ilgili olarak gerekli tedbirleri alamaması vahim bir durumdur. Bugün içinde acil olarak teslimatımın yapılmasını ve tatmin edici bir geri dönüş yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Şubat
  21:44

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. 

  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz.

  Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Tarafımıza geri bildirim yapmanız durumunda aksiyon almak isteriz.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79