Ciceksepeti.com Parasını Verdiğim Meyve Sepetini Göndermediler!

İbrahim Y. |

13 şubat günü Ciceksepeti.com dan vermiş olduğum sipariş 14 şubat günü eşime ulaşmamıştır. Ayrıca eşim yanımda iken 14 şubat akşamı saat 18:30 da siparişiniz teslim edilmiştir diye mesaj geldi.

Eşimin çalıştığı yere böyle bir hediye gelmedi. bu şikayet yazdığım gün 16 şubat akşamı hala ortada sipariş yok. Hem eşime mahcup oldum(14 şubat sevgililer gününde) hemde parasını ödediğim hizmetten yararlanamadım. Özel günlerde Ciceksepeti.com' u kullanmayacağım artık...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Şubat
  18:21

  Sn. İbrahim Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79