Ciceksepeti.com Paramın İadesini İstiyorum!

Hale Ö. |

26.02.2013'de çiçeksepeti.com'dan saat 16.00'ya kadar teslim edilmek üzere sipariş verdim fakat saat 16:30 olmasına rağmen siparişim teslim edilmeyince müşteri hizmetlerini aradım bana sipariş verdiğim ellerindeki çiçeklerin solmuş olduğunu o yüzden ürünü gönderemediklerini söylediler ben aramasam ürünle ilgili bilgi vermiyorlar bile.

Ben ödediğim tutarın iadesini istedim bana ertesi gün paranın iade edildiğine dair çiçek sepetinden mesaj geldi ama bir hafta olmasına rağmen iade tutarı hesabımda görünmüyor. Bankamla da görüştüm hesaba iade yapılmamış diyor. Çiçek sepetini aradığımda iade ettik diyorlar ama bana iadeyi hangi bankadan ne zaman yaptığını söylemiyor iade ettik deyip oyalıyorlar.

Etiketler :

Hizmet/Ürün Alamama Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mart
  16:26

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.

  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz.
  Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79