Ciceksepeti.com Paramı Aylardır İade Etmedi!

Demet Atun G. |

11.05.2013 anneler gününde verdiğim 935318 486627 935631 referans numaralı 3 tane çiçek siparişi anneler gününde ulaşması gereken yerlere ulaşmadı. Telefonla neden ulaşmadığını sormak için 5-6 kez aradım ve saatlerce telefonda bekletildim. Çok yoğun olduğunu ve gönderecek çiçeklerinin ellerinde kalmadığını söylediler ve çok sinirlendim. Konuştuğum bayan iptal edebileceğimi söyledi.

İptal ettirdim. Paramın en kısa zamanda iade edileceğini söylediler ve hala iade edilmedi. Bunca zamandır paramın iade edilmemesi üzerine 6-7 kez telefon ettim. Yetkililer gerekeni yapacaklarını ertesi gün döneceklerini söylediler. Ama hiç biri dönmedi ve hala param iade edilmedi Ciceksepeti.com tarafından.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Aralık
  19:48

  Sn.Demet Hanım,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79