İshak D. Teşekkür Mesajı

Teşekkür Ederim,

Ciceksepeti.com Para İadesini Yapmıyor.

İshak D. |

Ciceksepeti üzerinden 13.01.2015 tarihinde almış olduğum ürünün üzerinde fatura ve ücret bilgisi olduğundan iptal etmek istedim, ürün gönderimi iptal edildi. Ücretin 3-5 iş günü içerisinde hesabıma yatacağını söylediler. Bugün 6. iş günü olmasına rağmen muhatap olacak kimseyi bulamıyorum.

Etiketler :

Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  11:03

  Merhaba ,

  Çiçek Sepeti ailesi olarak hizmetimizle sizleri memnun etmekten biz de büyük mutluluk duyuyoruz . Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür eder, sizleri hep memnun görmeyi dileriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • İshak D.
  23 Ocak
  10:34

  Teşekkür Ederim,

 • 22 Ocak
  18:53

  Merhaba ,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79