Ciceksepeti.com Para İadesini Yapmıyor!

Murat A. |

3 eylül 2013 günü Ciceksepeti.com'dan vermiş olduğum siparişimin ücretinin telefondan verdiğim hesap bilgileri ile tahsil edilemediğini söylemeleri üzerine aynı hesaptan havale yoluyla ödeme yaptım.

4 eylül günü telefonla bana ulaşarak bu sipariş için iki kez ödeme alındığını ve bir tanesinin hesabıma 5 iş günü içinde iade edileceğini belirttiler, gerekli bilgileri tekrar tekrar arayarak vermeme rağmen 31 ekim itibariyle bu iade hala gerçekleşmemiştir.

Sizlerin aracılığıyla 59,40 TL'lik bu yüklü iadeyi gerçekleştiremeyen bu firma için yardım kampanyaları başlatılmasını talep ediyorum. Bütün yolları deneyerek benden aldıkları bu parayı geri almak için çabalayacağımı da belirtmek isterim!

Etiketler :

Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Kasım
  16:26

  Sn.Murat Bey,

  Şikayetinize ilişkin tarafınız ile tekrar iletişime geçilerek yardımcı olabilmemiz adına detaylı bilgilendirmemiz yapılmıştır.

  CicekSepeti.com ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 0850 222 00 79 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak ya da cicekbilgi@CicekSepeti.com adresine e-posta ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Murat A.
  05 Kasım
  18:07

  Ancak bu platformdan sizden kısmen yanıt almam ilginç,kısmen diyorum çünkü istediğiniz ödeme dökümünü bile göndermiş olmama rağmen bugün itibariyle çözüme ulaşmış bir şey yok.Bu gibi durumlardaki yasal sürenin 5 iş günü olduğunu bir kez daha KURUMSAL firmanıza önemle hatırlatırım...!

 • 01 Kasım
  18:40

  Sn.Murat Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79