Ciceksepeti.com Para İadem Yapılmıyor!

Emre S. |

2 Ocak 2015'te alınan kart bilgilerimiz başkası tarafından kullanılarak ciceksepeti.com'dan 343,42 TL'lik sipariş verilmiş. Hemen akabinde konuyu fark edip firmayı arayıp durumu anlattık. Siparişin zaten gönderilmediğini söylemişlerdi. Bizde gönderimin iptal edilmesini ve karta para iadesinin yapılmasını istediğimizi belirttik. Bu durumu yaklaşık 5-8 arası personele ilettim. Hepsinin tek söylediği paranızı iade edeceğiz. En son 1 hafta önce E. Bey ile görüşmüştüm. En geç 5 iş günü içinde paranız iade olacak dedi. Yine yatan bir para yok. Bugün C. hanım ile görüştüm. Aynı cümleleri tekrar etti. Şu an yine beklemekteyim.

Etiketler :

Sipariş İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  23:49

  Merhaba,

  Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınız ile iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Emre S.
  10 Şubat
  19:28

  Müşteri şikayetine bu kadar kayıtsız kalan başka bir daha bilmiyorum.