Ciceksepeti.com Para İadem Yapılmadı!

Tuğba Nur Ö. |

31.07.2013 tarihinde yapmış olduğum alışverişte ürünün 6 iş günü içinde adreste olacağının bilgisini ödeme yaptıktan sonra öğrendiğim için hemen Ciceksepeti.com çağrı merkezi tarafından iptal ettirdim onaylanarak.

Ücret iadesini 1 gün içinde gerçekleşeceğini belirttiler aradan 3 gün geçmesine rağmen hesabımı takip ediyorum henüz bir ücret iadesi söz konusu değil Ciceksepeti.com'u arıyorum sürekli başka birilerine bağlıyorlar en son görüştüğüm kişi EFT yapıldığına dair mail göndereceğini belirtti ama henüz bir işlem yapıldığına dair mailde gelmedi.

Para çekmeye gelince anında çekiliyor ama iade işlemlerinde neden bu kadar uğraştırıyorlar. Bundan sonra Ciceksepeti.com'dan hiçbir şekilde yapmayıp tavsiyede etmeyeceğim.

Etiketler :

Sipariş İptal Teslimat Problemi Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  09:01

  Sn.Tuğba Hanım,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Konu ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış ve tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79