02 Temmuz 2014

Ciceksepeti.com Özür Çiçeğini Teslim Etmedi.

Dün Ciceksepeti.com ile ilgili şikayetimi dile getirmiştim (İnternet sitesinden seçmiş olduğum çiçek ile gönderilenin benzer olmadığı yönünde). Firma çağrı merkezi tarafından aranıp özür çiçeği adı altında yeni bir çiçeğin gönderileceği tarafıma iletilmiştir.

Akabinde hem telefonuma, hem de mailime 17171278 numaralı siparişin (Firma tarafından gönderileceği söylenen özür çiçeği) alıcıya teslim edildiği mesajı gelmiştir. Ancak alıcıya böyle bir çiçek teslim edilmemiştir. Firmaya bunu iletmeme rağmen tarafıma herhangi bir dönüş de yapılmamıştır. Yapılmaya çalışılan nedir, özür dilemek mi dalga geçmek mi?

Havva 346 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Sn. Havva Gülal, Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınız ile iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön