Ciceksepeti.com Özür Çiçeğini Teslim Etmedi.

Havva G. |

Dün Ciceksepeti.com ile ilgili şikayetimi dile getirmiştim (İnternet sitesinden seçmiş olduğum çiçek ile gönderilenin benzer olmadığı yönünde). Firma çağrı merkezi tarafından aranıp özür çiçeği adı altında yeni bir çiçeğin gönderileceği tarafıma iletilmiştir.

Akabinde hem telefonuma, hem de mailime 17171278 numaralı siparişin (Firma tarafından gönderileceği söylenen özür çiçeği) alıcıya teslim edildiği mesajı gelmiştir. Ancak alıcıya böyle bir çiçek teslim edilmemiştir. Firmaya bunu iletmeme rağmen tarafıma herhangi bir dönüş de yapılmamıştır. Yapılmaya çalışılan nedir, özür dilemek mi dalga geçmek mi?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Temmuz
  17:14

  Sn. Havva Gülal,

  Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınız ile iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79