14 Mayıs 2013

Ciceksepeti.com Özensizlik!

9742585 nolu siparişimi sabah 9-13:30 saatleri arasında teslim olacak şekilde vermemem rağmen çiçeğimin hala hazırlanma sürecinde olduğunu görünce çağrı merkezini aradım ve bana akşam 7 ye kadar teslim edileceğini söylediler. Buna inanamıyorum çünkü benim için o saatlerde gitmesi çok çok önemliydi ve şuan zor durumda bıraktılar beni.

Benim anlayamadığım madem saat konusunda titiz davranmayacaklar ne diye saat dilimi hizmetini oraya koymuşlar, madem koymuşlar ne diye hizmeti yerine getirmiyorlar.

Pınar 30 Okunma

Cevaplar

  • Pınar 17 Mayıs 2013

    özür çiçeği göndereceğinizi belirtmişsiniz ancak istemiyorum. çünki önemli olan zamanında istenilen yapmaktı. eğer belli günlerdeyoğunluk yaşıyorsanız o günler için önceden tedbir alınması gerektiğini bilen bir kurum olduğunuzu sanıyordum yanılmışım. yada hizmeti gereği gibi yapamıcaksanız o zaman o günlerde sitenizdeki saat dilimi kısmını kaldırın çünki o hizmeti veremiyorsunuz. biz de size güvenip de plan yapmayız. zaten bundan sonra da sitenizden alışveriş yapmayacağım yakınlarıma da yaptırtmayacağım.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sn.Pınar Hanım, Sipariş sürecinde yaşanan aksaklıktan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön