Ciceksepeti.com Özensiz Teslimat!

Sevgi K. |

Arkadaşımın doğum günü için verdiğim sipariş bozukmuş ve eksik çiçek sayısı ile sipariş saati dışında teslim edildi. Konuyla ilgili şikayetimi belirttiğimde 1 yıl boyunca kullanabileceğim ücretsiz sipariş hakkımın saklı olduğunu söyleyip özür dilediler. Aradan zaman geçtiğinde SMS ile ücretsiz sipariş hakkımı hatırlattılar. Çağrı merkezini arayıp kullanmak istediğimde bir türlü sistemde bulamadılar geri döneceklerini söyleseler de dönmediler. Ciceksepeti.com' dan bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum, çok özensiz ve ilgisizler.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Temmuz
  16:29

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79