15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Özensiz Teslimat!

14 şubat tarihli çiçek gönderimimde mağdur oldum. Sipariş olarak kontrol edilebilir. Çiçekler 17. 00'de teslim edildi, sürpriz olmadı maalesef. Asıl şikayetim ise çiçeğin durumuydu. Ne sitedeki görsele benziyordu, ne de güllerin güllük hali kalmıştı. Güller maalesef pörsümüştü, renkleri siyahtı. Hazırlanış ise daha da berbattı.

Sitede dipte çakıl taşları gözükmekte ise de gönderilen çiçekte bunlardan eser yoktu. Üşenip uğraşmamışlar bile gülleri yerleştirmeye. Güller plastik kabın dibine girmiş ve kabaca tıkıştırılmıştı. Bu siteden özür bekliyor ve çiçeğimin taze güllerden düzgün şekilde düzenlenmiş haliyle tekrar gönderimini yada paramın iadesini istiyorum.

Barış 33 Okunma

Cevaplar

  • Barış18 Şubat 2013

    Şikayetim sonucu arandım ve çiçeğimin tekrar gönderileceği belirtildi. "ciceksepeti.com" kalitesiyle gönderilecekmiş bu sefer. Ertesi gün çiçeğim iletildi. Aksam ne göreyim benim çiçek ilk halinden de beter. Rezil oldum ikinci kez. Çürümüş ve kararmış güllerden buket yapmıslar. yaparken hiç mi utanmadı o eller merak içindeyim. param haram olsun.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön