Ciceksepeti.com Özel Günümü Mahvetti!

Yavuz Y. |

Ben böyle saçma bir firma görmedim kız arkadaşımın doğum günü nedeni ile kibar bir sürpriz yapmak istedim bunun için de Ciceksepetini kullandım kullanmaz olaydım neyse sonra sabah saat 10'da bir ürün seçtim internet sitesinden ve sipariş verdim saat 3 oldu beni arıyor müşteri temsilcisi ürünün ellerinde olmadığını söylüyorlar bütün günün yarısı gitmiş adamlar beni ürün yok diye arıyorlar kardeşim ürün yoksa neden sitenizde uygunluk görünüyor neden ve ürün yoksa neden saat 3'te aranıyorum 3'e kadar aklınız nerdeydi ben saat 3'ten sonra ne siparişi vereceğim de ne yapacağım bütün özel günümü mahvettiniz siz siz olun özel günleriniz için asla bu firmayı tercih etmeyin keza yarı yolda kalırsınız özür niyetinde de 4 tane gül gönderiyorlar kıza şaka gibi kötü bir gün geçirdim resmen almak istemediğim bir ürünü alıp yolladım kıza niye çünkü o saatten sonra başka yapacak bir şeyim yok.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  18:34

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Yavuz Y.
  06 Eylül
  12:36

  Yalan konuşuyorlar tarafıma bir özür bile yapmadılar

 • 06 Eylül
  12:34

  Merhaba,

  Geri bildiriminize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek detaylı bilgi paylaşımımız yapılmıştır. CicekSepeti.com ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 0850 222 00 79 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak ya da cicekbilgi@ciceksepeti.com adresine e-posta ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com 
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • Yavuz Y.
  03 Eylül
  16:04

  Bu firmayı tercıh etmeyın bu şikayetımı gören herkese dıyorum sorumsuz aldığınız urunu zamanında getırmeyen bir fırma

 • 03 Eylül
  12:33

  Merhaba,

  Geri bildiriminize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek detaylı bilgi paylaşımımız yapılmıştır. CicekSepeti.com ile ilgili her türlü taleplerinizi 0850 222 00 79 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak ya da cicekbilgi@ciceksepeti.com adresine e-posta ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79