Ciceksepeti.com Özel Günü Özel Haftaya Çeviren Sistem!

Sevcan A. |

Kardeşimin doğum günü için aynı gün teslimat sözü verilen bir ürün sipariş ettim. Gün içinde takip amaçlı müşteri temsilcilerini aradığımda bana siparişimin en geç akşam yedide ulaşacağını söylediler. O saatte de gitmeyince yine aradım bana o gün o ürünün teslimatının olamayacağını söylediler.

Şikayet ettim bana yetkili birini bağlayın dedim ve yetkiliyle görüştüm özür dilediler özür çiçeği yollayalım hediyeniz yarın gitsin dediler. Olur dedim. Ertesi gün kardeşimi aradım çiçek falan da gitmemiş. Ve ertesi gün beni arıyor müşteri temsilcisi hediyeniz bugün gidemez Çünkü kar yağıyor
diyor. İptal ettim siparişi zor kurtardım kendimi. Özel gün kavramını özel haftaya çevirmeye çalışan saçma bir sistem...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  22:41

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79