Ciceksepeti.com Özel Günleri Umursamıyor!

Ozan C. |

Köşe başında çiçek satan Romenler den almış olsaydım daha özenli daha dikkatli bir arajman yapacaklarına eminim. Siparişimin sabah 09:00 da teslim edilmiş olması akşamdan alel acele hazırlanmış olduğunun bir göstergesi. Güller gonca ve iri gözüküyor, benim ürünümde vasat güller kullanılmış. Teşhir ürününde süslemede file aksesuar ve kadife kumaş kullanılmış, teslim edilen üründe bildiğiniz yamuk yumuk bir kağıt ve paketleme mevcut. sayenizde internet üzerinden alışveriş yapmanın ne denli riskli olduğunu bu güzel günümü mahvetmeniz ile anladım. Sorun ücret ise biraz daha fazla ücret alıp düzgün hizmet vermeniz daha şık olurdu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Şubat
  19:58

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. 

  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz.

  Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Tarafımıza geri bildirim yapmanız durumunda aksiyon almak isteriz.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79