14 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Özel Günleri Umursamıyor!

Ciceksepeti.com kalitesiz ürünler gönderiyor. Bana gelen çiçekleri resimde de görüldüğü üzere tasvir edecek olursak, yeşil yapraklarını böcek yemiş, çiçekleri solmuş, üstelik yeşil ıslak sünger yerine beyaz kuru bir köpükle zemin yaparak hazırlanmış.

Bu gönderilen çiçekler firmanın kaliteye verdiği önemin açıkça bir göstergesi. Asıl üzücü yanı, insanlar sevdiklerine özel günlerinde jest yapmak için gönderiyor bu çiçekleri, bu kalitesiz hizmet, hem maddi hem de manevi anlamda zarara yol açıyor. Çiçeksepeti. com'dan an itibarıyla bir daha alışveriş yapmak istemiyorum. Hiç kimse bu özensiz çiçekleri hak etmiyor.

Sevil 132 Okunma

Cevaplar

 • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

  Sn. Sevil Hn, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Güncel iletişim bilgilerinizi iletmeniz durumunda telefon ile iletişime geçilerek, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımızı almak isteriz. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

 • Sevil28 Şubat 2013

  Çiçeksepeti.com'un günler geçmesine rağmen hala bir aksiyon almamış olması hayretler verici. Şikayetimin takipçisi olup, herkese yaşadığım bu kötü deneyimi aktaracağım. Çiçeksepeti.com'un yaptığı insanları kandırmaktan başka birşey değildir. Bir firma eğer dağıtım kanallarına yeterince hakim değilse, bu özrünü kabul edip telafi etmelidir.

 • Sevil19 Şubat 2013

  Firma hala gerekli aksiyonu almadı. Özür aranjmanı yerine çiçeği gönderen kişiye para iadesi yapılmasını istiyoruz.

 • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

  Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

 • Sevil15 Şubat 2013

  Çiçeksepeti.com u arayıp bilgilendirmemize rağmen, ne para iadesi söz konusu, ne de bir özür çiçeği tarafımıza gönderilmedi. Zaten bu saatten sonra da tek yapmaları gereken paranın iadesidir. Çiçek özel bir gün için gönderilmiştir ve Çiçeksepetinin bu yaptığının hiç bir özrü yok. Bu tür durumlar müşteri güvenini ve marka değerini zedeleyici kötü deneyimlerdir. Firmalar Word of mouth yöntemiyle kendi markalarının değerini kendileri düşürüyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön