Ciceksepeti.com Özel Günlerde Siparişin Gecikmesi!

Candan A. |

Birkaç kez çiçeksepeti sitesinden sipariş verdim ancak bugüne kadar hiçbir özel günde siparişim yerine zamanında ulaşmadı. Son olarak anneler gününde verdiğim siparişin teslim saatini 9.00-19.00 aralığı seçmeme ve birkaç kez müşteri hizmetlerini teslim saatinin gecikmemesi için aramama rağmen siparişim 20.00de teslim edildi. Üstelik bilgilendirme mesajı da telefonuma saat 22.00'de geldi.

Bundan önceki siparişim de okula gönderilecekti ancak okulun kapanış saati gelmesine rağmen siparişim yerine ulaşmamıştı. Her defasında müşteri hizmetlerini defalarca aramaktan bıktım. Özel günlerdeki siparişin zamanında teslim edilmesi müşteri memnuniyeti açısından son derece önemlidir.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  15:53

  Sn.Candan Hanım,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Sipariş sürecinde Yaşanan aksaklıktan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79