Ciceksepeti.com Özel Günlerde Çiçek Teslim Edemeyen Site!

Alp T. |

Geçen yıl sevgililer gününde çiçeğimi teslim edememişlerdi. Birçok tartışmalı telefon görüşmesinden sonra özür dileyip para iadesi yapmışlardı ve telafi olarak bir çiçek göndermişlerdi eşime. Aslında Anneler gününde çiçeksepetinden sipariş verirken çok emin değildim. Günler öncesinde verdiğim siparişime istinaden anneler günü sabah 6 sularında "kamyona yüklendi" bilgisini cep mesaj olarak alınca rahatladım. Bu sefer teslim edecekler diye düşündüm. Ancak saatler geçiyor ve kamyona yüklenmiş çiçekler bir türlü anneme ulaşmıyordu.

En son görüşmemde gece 23:00 kadar kesin teslim edeceğiz diyorlardı. Ertesi sabah çağrı merkezini aradığımda telefondaki görevli hala "kamyona yüklendi" diyordu...

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  16:41

  Sn.Alp Bey,

  Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır. 

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79