İşık A. Teşekkür Mesajı

Sorunum çözüldü. Teşekkürler.

Ciceksepeti.com Ölü Çiçek Gönderimi!

İşık A. |

3 Mayıs 2016 'da doğum günü sebebi ile gönderdiğimi çiçeği kalite kontrolünden geçmeden (kendileri belirtti kalite kontrolünden geçmediğini) göndermişler. Alıcı çiçeği aldığında ölü çiçek aldı ve fotoğrafları ile kuruma şikayet ettim. Sonrasında bana tekrar aynı çiçekten göndereceklerini yine kendileri söylediler. 3. görüşmemizde gönderimini 20 Mayıs'dan sonra yapacaklarını belirtmek için aradılar çünkü yeni canlı çiçekler gelecekti.

Sonrasında yine aradılar yeni gelen ürünler kalite kontrolünden geçemediği için yeniden gönderim yapmayacaklarmış. Sonrasında para iadesi yapacaklarını söyleyip yapmadılar ve şimdi aradığımda ise 2. ürün zaten özür ürünü olduğu için iade yapılmıyormuş! Önce iade yapacağız diyen sonra yapmayacağız diyen insanı kandırmaya çalışan, özel günlerde ölü çiçek gönderen bir kurum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  11:47

  Merhaba,

  Paylaşımınız için çok teşekkür ederiz. Çiçek Sepeti ailesi olarak hizmetimizle sizleri memnun etmekten biz de büyük mutluluk duyuyoruz .

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79

 • İşık A.
  02 Haziran
  00:15

  Sorunum çözüldü. Teşekkürler.

 • 30 Mayıs
  21:03

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79