Ciceksepeti.com Müşteriyi Mağdur Ediyor.

Ömer B. |

19.09.2016'da 13.29'da vermiş olduğum sipariş saat 18:00'a kadar iletilmesi gerekiyordu. Saat 17:52 de teslim edildi mesajı geldi. Teslim alması gereken kişiyi aradığımda öyle bir teslimatın olmadığını öğrendim. Yapacağım sürprizi mahveder bu firmanın yaptığı ilk vukuat değil. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradım ve 1 saat boyunca ürünü hazırlayan firmaya ulaşamadılar ve mağduriyet giderilmedi. Yine eline yüzüne bulaştıran ve bir işi beceremeyen Ciceksepeti.com'dan hala haber bekliyorum.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  16:18

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. 

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com   
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79