Ciceksepeti.com Müşteri Temsilcisi Sorumsuzluğu!

Yusuf S. |

Gece çiçek siparişinde bulunuyordum, çiçeğin fiyatı 59.99TL+kdv olarak gözüküyor. Siparişin diğer adımında 82.59 TL oluyor. Müşteri temsilcisine bağlandığım. Çiçeğin KDV'sinin % kaç olduğunu sorduğum zaman bilmediğini hesaplayabileceği mi söyledi. Oraya koyduğunuz adamlar bizi bilgilendirmekten çok fırçalıyor. Aynı zamanda Başakşehir bölgesine sipariş giderken Kayaşehir bölgesine sipariş gitmemesi çok saçma. Temsilci olarak oraya koyduğunuz insanda saçma cevaplar veriyor. Site üzerinde'de saçma hatalar alıyorum. Bundan önceki siparişlerimde her şey güzeldi ama bu siparişimde sorun yaşadım.

Etiketler :

Online İşlemler Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  09:05

  Merhaba

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79